Jdi na obsah Jdi na menu
 


                            Jak začít s WoW

 

http://www.andrico.ee/pood/images/World%20of%20Warcraft%201.jpg
Pokud chcete začít hrát WoW, tak máte na výběr 2 možnosti. Free server nebo Offic ... rozdíl mezi těmito možnostmi je velmi velký. Free serverů je nesočet a zřizují je obyčejní lidé. Koupí PC, nainstalují program (Emulátor) na kterém rozjedou WoW server, naloadujou scripta a jedou. Lidé se připojí a hraje se ... ale Emulátory vyrábí lidé jako zábavu a tudíž nejsou dokonalé, neutáhnou většinou více jak 100 lidí naráz a jsou v nich chyby. Officiální servery staví firma Blizzard, od které je WoW a za hraní na takovémto serveru se platí. Tyto servery jedou bezchybně, latency (ping) se obvykle drží v nízkých hodnotách a podobně. Zde jsou návody jak postupovat při připojení na oa typy serverů.Free Server

 1. Nainstalujte WoW .. nezapínejte hru !
 2. Teď potřebujete server .. máte několik možností.
  • Jít na stránky wowstatus.net/serverlist.php, kde najdete seznam většiny free serverů ... jak zahraničních, tak i českých a slovenských.
  • Pokud víte server, jít přímo na jeho stránky a tam si zjistit údaje.
 3. Pro připojení na server si musíte zřídit herní účet, na kterém se pak zakládají postavy. Proto vyhledejte na webu serveru registrace nebo něco podobného. Pokud má server tvoření účtů přes mail, napište mail .. prostě si zařiďte herní účet.
 4. Nyní si zjistěte, jakou verzi Patche používá server. Musíte mít stejnou verzi, jinak se asi nepřipojíte. Patche najdete u nás v sekci Věci ke stažení ...
 5. Stahněte si Patch a nainstalujte ho.
 6. Nyní si zjistěte realmlist serveru. Jděte do složky s WoWem a najděte soubor realmlist.wtf. Tam napište "set realmlist [ip serveru] nebo [maska na ip serveru]" ...
 7. Zapněte hru ... napište jméno a heslo svého herního účtu, vytvořte postavu a začněte hrát.

Oficiální server

 1. Zakupte si originální hru WoW !
 2. Nainstalujte a na svém manuálu (knížečka uvnitř krabice s WoWem) si povšimněte svého kodu.
 3. Pokud máte Americkou (enus) verzi, jděte na stránky www.worldofwarcraft.com, pokud máte Anglickou=Evropskou (engb) verzi, jděte na stránky wow-europe.com.
 4. Vyhledejte sekci -> CREATE ACCOUNT.
 5. Leží před vámi několik korků elektronické registrace. Připravte si váš CD Key a postupujte podle pokynů. (Opsat CD klíč, vyplnit osobní údaje, mail atd)
 6. Zhruba uprostřed registrace budete tázáni, jakou formou chcete platit. Ano, je tomu tak .. máte sice první měsíc hraní zdarma, ale pokud neuvedete způsob platby, nemůžete dokončit registraci a vytvořit tak herní účet.
  • Pokud zvolíte kreditní kartu, opište číslo své kreditky a dokončete registraci.
  • Druhá možnost jsou Přeplacené platební karty. Ty lze zakoupit v internetových i kamenných obchodech. Stojí 899Kč a pokryjí 60 hracích dnů. Při registraci zvolte tuto možnost platby a pak opište kod z vaší přeplacené karty .... více informací najdete na našem webu, kde je vše ohledně této karty vysvětleno (odkaz) ...
 7. Pokud již máte zvolený typ platby a vyřízené čislo (kreditní / předplacené) karty, dokončete registraci a čekejte na e-mail.
 8. Až vám dojde mail, váš herní účet je vytvořený a můžete začít hrát. Pokud máte předplacenou kartu, máte 90 dní hraní v kapse (30+60), pokud kreditní kartu, mesíčně se vám z ní strhává poplatek tak dlouho, jak jste zvolili.
 9. Vše ohledně platby můžete upravit na webu, na kterém jste tvořili účet pomocí sekce MANAGE ACCOUNT
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dawd

(df, 22. 4. 2012 15:21)

dawdwad

Azerot !!!

(Majitel, 14. 7. 2009 21:45)

Azerote ano pochopil si spravne wowko se da hrat zdarma na free serverech.

FREE

(Azerot, 13. 7. 2009 13:49)

Takže pokud jsem to dobře pochopil WoW se dá hrát zcela zdarma?Za předpokladu stáhnutí z této stránky a hraní na Free serverech a vyjde to jenom na čas u PC a žádné peníze.

Admin

(Vysion, 16. 6. 2009 18:50)

Ty cheaty spustit idou sam sem je zkousel a jestli se ti to nelibi bez na www.skiller.tk a tam sou.Ale tesi mne ze oridek dalsi navstevnik :D

omg neco si vymysli co se k tomu hodi

(bukvice tvoji mamy xD, 15. 6. 2009 19:42)

No hodně komentaru xD jen tak placam ale ty cheaty nejdou zpustit.....Nwm proč poradte kua mucíci :-*
:D:D:D:D:D:D:D :-! xD